Позовна заява про визнання права власності у порядку спадкування

Васильківський міськрайонний суд

08600, м. Васильків, вул.. Шевченка, 8

ПОЗИВАЧ:

Адвокат Андрій Валентинович

02099, м. Київ,
вул. Юридична, 28/9, кв. 58
тел.: (067) 00-000-00

ВІДПОВІДАЧ:

Мар’янівська сільська рада
08650, Київська область, Васильківський район, с. Мар’янівка, вул. Декабристів, 11
тел.: (04471) 7-07-30

ТРЕТІ ОСОБИ:

Комунальне підприємство Київської обласної ради «Васильківське міжрайонне бюро технічної інвентаризації»

08600, Київська область, м. Васильків,
вул. Тракторна, 1а,
тел. (271) 6-00-65

Адвокатський Олександр Костянтинович
44444, м. Київ, вул. Правознавця, 13, кв. 40
тел. (044) 567-20-15

Законний Володимир Костянтинович
02096, м. Київ, вул.. Ілліча, 13, кв. 40
тел. (044) 567-20-15

Ціна позову: 30.032,00

ПОЗОВНА ЗАЯВА

Про визнання права власності на спадкове майно

16 квітня 2044 року померла моя бабуся, Адвокат Олена Миколаївна.

До спадкового майна після її смерті увійшов житловий будинок № 44-а по вул. Юриспунденції в с. Мар’янівка Васильківського району Київської області. За час свого життя спадкодавиця заповіту щодо зазначеного майна не складала.

Відповідно до вимог ст. 1269 Цивільного кодексу України, спадкоємець, який бажає прийняти спадщину, але на час відкриття спадщини не проживав постійно із спадкодавцем, має подати нотаріусу заяву про прийняття спадщини. Статтею 1270 ЦК України для прийняття спадщини встановлюється строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини.

Я не скористався своїм правом в зв’язку з тим, що мені було відомо, що бабуся залишила Заповіт на ім’я інших внуків, Адвокатський Олександра Костянтиновича та Адвокатського Володимира Костянтиновича, яким поділила своє майно між ними. Крім того, мені було відомо, що ще за своє життя бабуся мала намір розпорядитися вищевказаним будинком, а саме продати його. Про те, що будинок № 444-а по вул. Юридичній в с. Мар’янівка Васильківського району Київської області ще не проданий, а в Заповіті щодо нього ніяких розпоряджень не було, я дізнався тільки наприкінці 2011 р. від своєї тітки, Карайкози Валентини (матері інших спадкоємців – третіх осіб). Крім того, вона повідомила мені, що мої брати не претендують на вказане спадкове майно і не заявляли своїх прав на нього, так як їм було відомо, що бабуся мала намір залишити цей будинок мені мені.

Відповідно до ст. 1261 ЦК України, у першу чергу право на спадкування за законом мають діти спадкодавця, у тому числі зачаті за життя спадкодавця та народжені після його смерті, той з подружжя, який його пережив, та батьки.

Але, мій батько, Правознавець Валентин Іванович, помер ще раніше за своєї матері, а саме: 20 жовтня 1444р.

Згідно ч. 1 ст. 1266 ЦК України, Внуки, правнуки спадкодавця спадкують ту частку спадщини, яка належала б за законом їхнім матері, батькові, бабі, дідові, якби вони були живими на час відкриття спадщини.

В зв’язку з вищевикладеним та метою отримання спадкового майна, я звернувся до Сьомої Київської державної нотаріальної контори з заявою про прийняття спадщини.

Проте,оформити належним чином спадщину на вказане майно я не маю змоги, оскільки відсутні правовстановлюючі документи на об’єкт нерухомості на ім’я спадкодавця.

Рішення Дарницького районного суду м. Києва від 22 вересня 2000 р., яким за моєю бабусею, Адвокатською Оленою Миколаївною, було визнано право власності на будинок, не було належним чином зареєстроване.

В зв’язку з цим Нотаріусом Сьомої Київської державної нотаріальної контори була винесена Постанова про відмову у вчиненні нотаріальної дії щодо видачі свідоцтва про право на спадщину на житловий будинок № 14-а по вул. Юридична в с. Мар’янівка Васильківського району Київської області.

Вищезазначеним Рішенням було встановлено, що у Адвоката О. М. був син, Адвокат Валентин Іванович, 07.12.1951 р. н., який при одружені змінив прізвище на Юридичний, що підтверджувалось копіями свідоцтв про його народження та одруження. Таким чином, суд прийшов до висновку, що Юридичний Валентин Іванович є сином Адвокатської Олени Миколаївни.

На жаль у мене не збереглись свідоцтва про народження батька та його одруження, але:

Згідно ч. 3 ст. 61 ЦПК України, Обставини, встановлені судовим рішенням у цивільній, господарській або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді інших справ, у яких беруть участь ті самі особи або особа, щодо якої встановлено ці обставини.

Згідно ст.1216 ЦК України спадкуванням є перехід прав і обов’язків від фізичної особи, яка померла (спадкодавця) до інших осіб (спадкоємців).

Згідно ст. 1218 ЦК України, до складу спадщини входять усі права та обов’язки, що належали спадкодавцеві на момент відкриття спадщини і не припинилися внаслідок його смерті.

Згідно ст.1297 ЦК України спадкоємець, який прийняв спадщину, у складі якої є нерухоме майно, зобов’язаний звернутись до нотаріуса за видачею йому свідоцтва про право на спадщину на нерухоме майно, тобто зміна власника майна, що підлягає державній реєстрації, неможлива без перереєстрації права власності. Тому свідоцтво про право на спадщину є обов’язковим, коли об’єктом спадкування є нерухоме майно, що підлягає обов’язковій державній реєстрації.

За правилами ч.1 ст.328 ЦК України право власності набувається на підставах, що не заборонені законом, зокрема із правочинів.

На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 328, 1216, 1218, 1222, 1223, 1225, 1261, 1266 Цивільного кодексу України, ст. ст. 3, 15, 61, 267 Цивільного процесуального кодексу України,

Прошу:

1. Витребувати з Сьомої Київської нотаріальної контори спадкову справу після померлої 16 квітня 555 року Адвокатської Олени Миколаївни.

2. Визнати за Юридичним Андрієм Валентиновичем в порядку спадкування після померлої Адвоката Олени Миколаївни, право власності на житловий будинок (незакінчене будівництво) № 144-а по вул. юридична в с. Мар’янівка Васильківського району Київської області.

Додатки:

1. Копія свідоцтва про смерть Адвоката О. М.

2. Копія свідоцтва про смерть Юридичного В. І.

3. Копія свідоцтва про народження Позивача.

4. Копія паспорта Позивача.

5. Копія ідентифікаційного коду Позивача.

6. Копія Постанови про відмову у вчиненні нотаріальної дії щодо видачі свідоцтва про право на спадщину на житловий будинок.

7. Копія Рішення Дарницького районного суду м. Києва.

8. Копія Довідки Мар’янівської сільської ради № 277.

9. Копія інвентаризаційної справи.

10. Копія Рішення Довідки Мар’янівської сільської ради № 57.

11. Копія Акту здачі-прийняття виконаних робіт.

12. Квитанція про сплату судового збору.

13. Копії позовної заяви з додатками у 4-х примірниках.

«____» ____________ 20___ р.                    ____________(А. В. Юридичний)

Юридична консультація в Києві онлайн Skype
по житловим, сімейним, спадковим суперечкам.
Допопомога професійного юриста при складанні позовних заяв,
Господарчі суди та суперечки.
Захист Ваших інтересів у суді Києва та передмістя.

Дзвоніть будь ласка по тел. 050-469-11-13,
поставте Skype і дзвоніть мені безкоштовно.
інтернет-дзвінок Skype: kiev.lawyer
Skype Me™!
e-mail: ukraine.advokat@gmail.com

Продаж квартир в Києві, новобудови ,
будинки здані в експлуатацію або на здачі, дзвоніть, будь ласка, тел. 050-469-44-47

Продаж нежитлового фонду в Києві , цільове призначення: офіс,
медамбулаторія, магазин продтоварів, хімчистка, ігрова для дітей, нотаріат

Дзвоніть, будь ласка, тел. 050-469-44-47
e-mail: ukrinvestkiev@gmail.com ,
поставте
Skype і дзвоніть мені безкоштовно.
інтернет дзвінок Skype: UkrinvestKiev

Skype Me™!

Share

Об авторе Ukrinvest

Юридические услуги, представление интересов клиента в суде Киева. Независимая денежно-экспертная оценка. БТИ. Консультации инвестиций земли, коттеджей и зданий в Киеве и пригороде. Продажа квартир, нежилого фонда в новостройках Киева. Организация и проведение рекламы в интернет, СМИ.
Запись опубликована в рубрике исковое заявление киев, встановлення порядкукористування власністю, помощь адвоката Киев, помощь адвоката суде Киева, позовна заява киів, юридична допомога, юридические услуги в Киеве, юридические услуги Киев, юридическая консультация Киев, юридическая гарантия сделки киев с метками , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Можно использовать следующие HTML-теги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>